Podporte svojimi 2 percentami Klub vojenskej histórie Svoboda aj v tomto roku

Stiahnuť tlačivo!

Údaje o prijímateľovi

Obchodné meno (názov) Klub vojenskej histórie Svoboda
Sídlo Ruskov 80, 044 19  Ruskov
Právna forma Občianske združenie
IČO 42245141

Potrebné tlačivo a postup krokov pri darovaní 2% z dane budú pridané začiatkom roku 2020. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailových adresách: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo použitím kontaktného formuláru.

Potrebné tlačivo stiahnete kliknutím na odkaz vyššie, alebo Vám ho na požiadanie zašleme aj v papierovej forme poštou. Požiadajte na emailových adresách: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo použitím kontaktného formuláru.


Postup krokov

  1. Do 15. 02. 2019 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň.
  2. Potom požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane.
  3. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať:
    • 2% z Vašej zaplatenej dane - to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech nás poukázať, ak ste v roku 2018 neboli dobrovoľníkom, alebo dobrovoľnícky odpracovali menej ako 40 hodín. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
    • 3% z Vašej zaplatenej dane, ak ste v roku 2018 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín a získate o tom Potvrdenie od organizácie/organizácií, pre ktoré ste v roku 2018 dobrovoľnícky pracovali.
  4. Stiahnite si vyššie uvedené Vyhlásenie o poukázaní 2 percent z dane 2018.
  5. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie o poukázaní 2 percent z dane spolu s Potvrdením o zaplatení dane od zamestnávateľa, doručte do 30.04.2019 na daňový úrad podľa Vášho bydliska, prípadne na našu adresu a my sa postaráme o doručenie na správny daňový úrad. Ak ste poukázali 3% z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu o zaplatení dane je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na emailových adresách: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo použitím kontaktného formuláru.

Ďakujeme za Vašu podporu!

Zdieľať