Chevrolet G7117 na prenájom

Klub vojenskej histórie Svoboda Vám ponúka možnosť prenájmu originálneho amerického stredného nákladného automobilu s pohonom všetkých štyroch kolies

Chevrolet G7117

originál z roku 1941

Vozidlo: Chevrolet G7117

Cena: dohodou
Markant: ČSAZ
Posádka: veliteľ, vodič

Chevrolet série G7100 je americký ľahký nákladný automobil s pohonom všetkých štyroch kolies, ktorý vznikol počas druhej svetovej vojny. Dodával sa ako štandardný nákladný automobil, no mohol niesť aj mnohé špecializované typy karosérií. Príkladom je hasičské vyhotovenie, raketomet "kaťuša", dodávkový automobil a iné.

Približne 47 000 kusov modelu G7107 a G7117 bolo v rámci programu lend lease dodaných do Sovietskeho zväzu. V rámci 1. československého armádneho zboru slúžilo celkom 55 vozidiel Chevrolet G7107 a Chevrolet G7117, väčšinou v spojárskych a zdravotníckych jednotkách.

Chevrolet G7117
Chevrolet G7117
Výška :
2,80 m
Šírka :
2,20 m
Dĺžka :
5,85 m
Váha :
3 726 kg

Vozidlo prenajímame výhradne s posádkou, ktorú tvorí vodič a veliteľ vozidla. Posádka je odetá v rovnošate československého zahraničného vojska na východe. Vozidlo vieme pripraviť v markante 1. československého armádneho zboru v ZSSR (ČSAZ). Vozidlo nie je vybavené žiadnou zbraňou. Vozidlo je spôsobilé na prevádzku v cestnej premávke na pozemných komunikáciách.

Cena prenájmu vozidla sa stanovuje individuálne dohodou v . Prenájom sa počíta od času príchodu na miesto a času odchodu z miesta prenájmu. V dohodnutej cene sú zahrnuté náklady na pohonné hmoty, amortizáciu vozidla, ako aj činnosť posádky vozidla.

Mimo Slovenskej republiky, je možné vozidlo prenajať aj do Českej republiky, Poľska a Maďarska. Prenájom do ďalších krajín je možný po dohode.

Vozidlo na miesto prenájmu prepravíme pomocou odťahovej služby, alebo po vlastnej ose., pričom cena dopravy sa stanoví dohodou.