Chevrolet G7117 na prenájom

Klub vojenskej histórie Svoboda Vám ponúka možnosť prenájmu originálneho amerického stredného nákladného automobilu s pohonom všetkých štyroch kolies

Chevrolet G7117

originál z roku 1941

Vozidlo: Chevrolet G7117

Cena: dohodou
Markant: ČSAZ
Posádka: veliteľ, vodič

Chevrolet série G7100 je americký (ľahký) stredný nákladný automobil s pohonom všetkých štyroch kolies, ktorý vznikol počas druhej svetovej vojny. Približne 47 000 kusov modelu G7107 a G7117 bolo v rámci programu lend lease dodaných do Sovietskeho zväzu. V rámci 1. československého armádneho zboru slúžilo celkom 55 vozidiel Chevrolet G7107 a Chevrolet G7117, väčšinou v spojárskych a zdravotníckych jednotkách.

Chevrolet G7117
Chevrolet G7117
Výška :
2,80 m
Šírka :
2,20 m
Dĺžka :
5,85 m
Váha :
3 726 kg

Vozidlo prenajímame výhradne s posádkou, ktorú tvorí vodič a veliteľ vozidla. Posádka je odetá v rovnošate československého zahraničného vojska na východe. Vozidlo vieme pripraviť v markante 1. československého armádneho zboru v ZSSR (ČSAZ). Vozidlo nie je vybavené žiadnou zbraňou. Vozidlo je spôsobilé na prevádzku v cestnej premávke na pozemných komunikáciách.

Cena prenájmu vozidla sa stanovuje individuálne dohodou v . Prenájom sa počíta od času príchodu na miesto a času odchodu z miesta prenájmu. V dohodnutej cene sú zahrnuté náklady na pohonné hmoty, amortizáciu vozidla, ako aj činnosť posádky vozidla.

Mimo Slovenskej republiky, je možné vozidlo prenajať aj do Českej republiky, Poľska a Maďarska. Prenájom do ďalších krajín je možný po dohode.

Vozidlo na miesto prenájmu prepravíme pomocou odťahovej služby, alebo po vlastnej ose., pričom cena dopravy sa stanoví dohodou.